Strona główna - ksiazkisportowe / Aktualizacje 
   Spis książek
   Tematyka książek
   Aktualizacje
   Jak szukać?
   O mnie (kontakt)
   Poszukuję


Zapraszam także na mój blog, forum, kanał YouTube i fan page na Facebooku:

ksiazkisportowe.blogspot.com

ksiazkisportowe.fora.pl

youtube.comZachęcam do odwiedzania:

sportowahistoria.pl

sendsport.pl

miks.pl

 

Aktualizacje

17.07.2013 r.

Strona została uzupełniona o 16 pozycji, co daje łączną liczbę 315 książek, których opisy znajdują się w bazie. Jednocześnie stworzony został kanał w serwisie YouTube, który powiązany jest z blogiem Książki Sportowe i tą stroną. Pojawiać będą się na nim wideo-recenzje pozycji o sporcie, a dostępny jest on pod adresem
http://www.youtube.com/user/KsiazkiSportowe.

03.05.2013 r.

Spis został uzupełniony o 5 nowych pozycji i liczy obecnie 299 książek. Stworzony został tez fan page strony, bloga i książek sportowych w ogóle, który dostępny jest pod adresem
http://www.facebook.com/KsiazkiSportowe. Gorąco zachęcam do polubienia!

18.02.2013 r.

Strona, zgodnie z zapowiedziami, została ulepszona. Wszechobecne hiperłącza powinny w znacznej mierze ułatwić poruszanie się po witrynie. Szczegółowe informacje jak to czynić, znaleźć można w menu, w podstronie zatytułowanej "Jak szukać?".

01.02.2013 r.

Po dosyć długiej nieobecności na stronie, udało mi się w końcu dokonać kolejnej aktualizacji. Spis został uzupełniony o kilkanaście pozycji do mojego obecnego stanu, który liczy 294 książki o sporcie. W najbliższym czasie chcę skupić się na ułatwieniu poruszania się po stronie poprzez wstawienie hiperłączy do spisów, co powinno ułatwić szukanie określonych pozycji.


10.04.2012 r.

Spis książek na stronie został uzupełniony o 19 nowych pozycji - głównie książek o związkach sportu z polityką i o piłce nożnej. Uzupełniłem swoją kolekcję o brakujące tomy Encyklopedii Piłkarskiej Fuji, stąd też na stronie są już wszystkie jej tomy (40. z serii Encyklopedia i 11. z serii Kolekcja Klubów). Chciałbym również zaprosić wszystkich fanów książek o sporcie na mój blog, na którym będą pojawiać się recenzje, a także inne inne wpisy dotyczące książek sportowych:
http://www.ksiazkisportowe.blogspot.com

27.12.2011 r.

Strona poszerzona o kolejne 6 książek do mojego obecnego stanu posiadania, czyli 252 wydawnictw o sporcie. Nowe pozycje to "Olimpijskie laury", dwa wydawnictwa Przeglądu Sportowego - "90 lat polskiego sportu" i "Boks zawodowy", okolicznościowy album "Najpiękniejsze chwile reprezentacji Polski" przygotowany przez wydawców encyklopedii piłkarskiej Fuji, "Ilustrowana historia Formuły 1" oraz "Piłka jest okrągła. 1000 najlepszych piłkarzy świata". Zdjęcia okładek pojawią się w najbliższym czasie.

22.08.2011 r.

Spis został uzupełniony o kolejne trzy pozycje z mojego zbioru. Są to książki Henryka Wilka "Olimpijczycy i kowboje", Ireneusza Pawlika "Gest Kozakiewicza" oraz Wojciecha Zabłockiego "Walczę, więc jestem". Strona zawiera obecnie opisy 246 dzieł o sporcie.


20.07.2011 r.

Dodane zostały grafiki do (prawie) każdej kategorii książkowej znajdującej się na stronie. Ma to za zadanie nieco wzbogacić szatę graficzną strony, która do tej pory była dosyć uboga. Przewiduję dalsze prace w celu ulepszenia witryny, w najbliższym czasie skupię się najprawdopodobniej na uzupełnieniu informacji o autorach książek.


16.07.2011 r.

Po dosyć długim zastoju na stronie nadszedł czas na kolejną aktualizację. Tym razem objęła ona 11 nowych pozycji, co daje razem liczbę 243 opisów książek o sporcie z mojej kolekcji. Nowymi dziełami są m.in. "Leksykon olimpijczyków polskich 1924-2006" Bogdana Tuszyńskiego, "Sport akademicki w relacjach i wspomnieniach" oraz dwie książki Krzysztofa Szujeckiego - młodego autora zajmującego się tematyką sportów zimowych. Dodatkowo w dziale SPIS KSIĄŻEK dokonałem numeracji wszystkich wydawnictw z mojej kolekcji.

27.11.2010 r.

Spis uzupełniony został do mojego aktualnego stanu książek, a mianowicie o 5 pozycji: "Pamiętnik kibica" Romana Zielińskiego, "Hoolifana" Martinów Kinga i Knighta, "Złotą księgę kolarstwa światowego" Bogdana Tuszyńskiego, "Wyścig Pokoju w dokumentach władz partyjnych i państwowych 1948-1989" Artura Pasko oraz "Sportowców XXX-lecia". Spis liczy obecnie 232 książek o sporcie.


16.04.2010 r.

Spis poszerzony został o książkę Romana i Artura Pyjosów "Pod wiślackim koszem kobiet i mężczyzn 1928-2006". Dodany do menu został także poradnik ułatwiający szukanie książek na stronie.


08.02.2010 r.

Po dosyć długim czasie braku jakichkolwiek zmian na stronie, poszerzyłem swój spis o 5 pozycji książkowych dotyczących, oczywiście, sportu. Jest to obecnie cała moja 226-cio książkowa kolekcja.


08.10.2008 r.


Spis został poszerzony o 3 książki i zawiera obecnie 221 pozycji dotyczących sportu.


12.07.2008 r.

Spis uzupełniony o dwie pozycje, o których pisałem we wcześniejszym wpisie oraz dodatkowo o 8 nowych książek. Aktualny spis zawiera więc 218 pozycji książkowych dotyczących sportu.


09.05.2008 r.

Spis został uzupełniony o kolejne nowe pozycje z mojej kolekcji. Razem jest to 210 pozycji (dwie dodam jeszcze w najbliższych dniach). Nowością jest cała kolekcja "Słynne kluby piłkarskie" wydana niedawno przez Gazetę Wyborczą.


03.03.2008 r.

Na stronie znajdują się już wszystkie książki, jakie obecnie są w moim posiadaniu - 181 pozycji. W najbliższym czasie skupię się na wzbogaceniu informacji o autorach.


09.02.2008 r.

W najbliższym czasie, po otrzymaniu przesyłki z książkami, zamierzam uzupełnić spis o osiem pozycji. Następnie zastanowię się nad uzupełnieniem notek biograficznych o autorach i wrzuceniem skanów ostatniej strony, na której znajdują się często opisy, recenzje lub informacje o autorach.12.01.2008 r.

Zamieściłem książki, o których pisałem w ostatnim wpisie. Tym samym na stronie znajdują się już wszystkie książki o sporcie z mojej obecnej kolekcji (172 pozycje).

10.12.2007 r.

Zamieściłem książki z serii Encyklopedia Piłkarska Fuji, a co za tym idzie są zamieszczone już wszystkie książki o sporcie, które posiadam. W najbliższym czasie zmierzam zamieścić kilka nowych, które niedługo wejdą w moje posiadanie (ok. 10 pozycji), a następnie wezmę się za zamieszczanie książek pozostałych.

09.12.2007 r.

Dodane zostały kolejne książki z mojej kolekcji w działach: tenis, formuła 1, olimpiady, pozostałe i media. W najbliższych planach jest dodanie całej serii
Encyklopedii Piłkarskich Fuji.08.12.2007 r.

Dodane zostały książki z mojej kolekcji w działach: kolarstwo, koszykówka, skoki narciarskie i boks.


0
6.12.2007 r.

Uaktualnione zostały wszystkie zdjęcia książek o piłce nożnej, które w wyniku błędu serwera zniknęły.


18.11.2007 r.


Zamieściłem wszystkie książki dotyczące piłki nożnej z mojej kolekcji, oprócz serii Encyklopedia Piłkarska Fuji. Zamierzam zamieścić ją w najbliższym czasie, jednak najpierw umieszczę na stronie książki o pozostałych dyscyplinach (z mojej kolekcji): boks, kolarstwo, olimpiady, tenis...
 
Copyright ©2007 by ksiazkisportowe
Kreator Stron www